
Mogen we cookies plaatsen? Zo kunnen we u de beste website ervaring bieden! Door op 'Akkoord' te klikken, gaat u akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.
Voor de nieuwbouw van Avans Hogeschool Campus300 in Den Bosch mochten wij een belangrijke bijdrage leveren aan het akoestisch comfort in de algemene ruimtes. De architectuur, ontworpen door DP6 Architectuurstudio, verwijst naar de industriële historie van het gebied met materialen als beton, metselwerk, staal en glas. Juist hierdoor is het toevoegen van geluidsabsorberende panelen essentieel. In dit project zijn de videranden en het dak uitgevoerd met onze Perfosound 16/16/8 akoestische panelen. Bijzonder is dat de panelen in de nok in verstek gezaagd zijn en met grote precisie naadloos op elkaar aansluiten.
Opdrachtgever: Avans Onderwijs | Uitvoering: Verschuren Totaalprojecten | Architect: DP6 | Product: Perfosound 16/16/8 Bamboe Caramel Side Pressed | Fotografie: Boudewijn Boer
Bekijk nog veel meer projecten of kennisbank artikelen.
Copyright © Matude B.V. | Website: Pencilblocks | Webdesign: Pencilpoint - creatief in vorm & inhoud